top of page
Search

Svinam ģimenes svētkus Ķekavas novadā!

Aicinām visus uz Daugmali, kur 3.septembrī no pl.13.00 pie Daugmales multifunkcionālā centra svinēsim Tēva dienu ar izzinošām un sportiskām aktivitātēm! Noskaidrosim Ķekavas novada aktīvāko, sportiskāko ģimeni!


Tēva dienas pasākumā aicinām iesaistīties visu ģimeni. Būs izzinoša darbošanās, sportiskas aktivitātes un pārsteigumi. Pasākumu organizējam kopā ar biedrību “Darām Daugmalei”.

Pasākumā:

  • Radošās un izzinošās darbnīcas: Tēva radu raksti, PEP mammas, Elektrum energoefektivitāte, un citas;

  • Foto stūris 4D;

  • Dažādas sportiskās aktivitātes gan individuāli, gan ģimeņu komandās: mešanas disciplīnas, stafetes, mini futbols, dvieļu volejbols, Tēvu sacensības, un citas;

  • Kopīga zupas ēšana;

  • Pasākuma noslēgumā – apbalvošana.


Gaidām ciemos visa Ķekavas novada ģimenes! Esam aktīvi un atbalstām iedzīvotāju kopienu veidotos svētkus!

Tēva diena ir noslēdzošais pasākums Ģimenes svētku ciklā, kura organizēšanai pirmo reizi apvienojušās Ķekavas novada biedrības un iedzīvotāju kopienas, kuras uz kopdarbību aicinājusi biedrība “Mežinieku apkaimes attīstībai”. Sirsnīgā atmosfērā esam jau aizvadījuši Mātes dienu Mežiniekos un Bērnu dienu Baldonē.Pasākumi tiek organizēti biedrības “Mežinieku apkaimes attīstībai” realizētā projekta “Ķekavas novada kopienu sadarbība ģimenes vērtību stiprināšanā” ietvaros, sadarbībā ar biedrību “Partnerība Daugavkrasts”, Baldones pensionāru biedrību Sābri un apkaimes biedrību “Darām Daugmalei”. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
0 comments

댓글


bottom of page