top of page
Search

Mūsu apkaimes recepte atzinīgi novērtēta novada Uzņēmēju dienās.

3. jūnijā Mežinieku kopiena piedalījās Ķekavas novada uzņēmēju dienās Rāmavā, kur bija plānots meklēt Ķekavas novada garšu.

Mums par pārsteigumu SIA ALUNA "Mazā vagoniņa" pieteiktās PĪTES jeb pupu – kartupeļu plācenīši bija palicis kā vienīgais pretendents cīņai par Ķekavas novada garšu, un, neskatoties uz to, nemetām plinti krūmos un "Mazā vagoniņa" komanda bija gatava pacienāt viesus ar PĪTĒM, kuru receptes autore ir Olrita Sprigule no Gala Ratnieku mājām un kuras dzimtā šis ēdiens tiek pasniegts jau piektajā paaudzē.

Sanākušie viesi PĪTES atzina par veselīgu, vienkāršu un viegli pagatavojamu ēdienu, ko garšu izcili papildināja "Mazā vagoniņa" trīs viesu atzinību nopelnījušie veselīgie un gardie aizdari – nātru, lakšu un smeķīgais žāvētās gaļas un biezpiena aizdars. PĪTES pasniedzām Daugmales keramiķa veidotajos skaistajos traukos!


Bijām lepni izstāstīt Mežinieku stāstu katram atnākušajam, pacienāt ar PĪTĒM, uzklausīt pateicības vārdus un aicināt ciemos nu jau klātienē pie mums Mežiniekos, jo te ir ko darīt, redzēt un satikt!0 comments

Comments


bottom of page