top of page
Search

Aizvadīti pirmie Mežinieku svētki

Updated: Jan 11, 2023

Mežinieku apkaime pirmo reizi svin svētkus, kopā pulcinot iedzīvotājus, viņu draugus un paziņas. Plakanciema un Mellupu ciematu iedzīvotāji jau izsenis tikušies saviesīgos pasākumos un kopā vadījuši jaukus mirkļus, taču gadu gaitā šī tradīcija pārtrūkusi. Uz aicinājumu atkal sanākt kopā atsaucās pārsteidzoši liels iedzīvotāju skaits - svētkos piedalījās 209 apkaimes lielie un mazie iedzīvotāji!


Kāpēc Mežinieki? Jo tāds ir šīs vietas vēsturiskais nosaukums - tad nu arī svētki tika nosaukti šīs apdzīvotās vietas vārdā. Daži apkaimes aktīvisti sazinājās, vienojās par darāmajiem darbiem un atrada veidu, kā atkal savest kopā tuvus un tālus kaimiņus, lai sadraudzētos, apmainītos kontaktiem, idejām un veidotu stipru apkaimes kopienu, kur viens otru atbalsta, iedvesmo un stiprina.


Pasākuma programma bija bagātīga - zirgu priekšnesumi, kapelas "Brička" priekšnesums, radošās meistarklases, rotaļas, danči, atjautības viktorīna un aktivitātes pašiem mazākajiem.


Pašu radītie svētki piepildīja Mellupu sociālās mājas pagalmu ar sirsnīgām sarunām, smiekliem un bērnu čalām un pilnīgi noteikti ir skaidrs, ka šie svētki kļūs par neatņemamu Mežinieku apkaimes tradīciju!
0 comments

Commentaires


bottom of page