top of page
Search

26. maijā notiks ikgadējie iedzīvotāju rīkotie Mežinieku svētki

Updated: May 13

Š.g. 26.maijā no 12.00.-17.00. Mellupu sociālās mājas pagalmā notiks ik gadu biedrības un aktīvo iedzīvotāju rīkotie Mežinieku svētki.


Apmeklētāji aicināti nākt ar savu īpašo "firmas ēdienu", lai sacenstos konkursā "Mežinieku garša 2024", kā arī ar liekajiem stādiem un augiem no sava dārza, jo notiks stādu maiņa.


Tāpat apmeklētājiem būs iespēja darboties divās meistarklasēs. SIA Femme.eco "Pavasara augu meistarklasē" dalībnieki varēs uzzināt, kā izmantot veselībā un saimniecībā visdažādākos pavasara augus, izveidot ziedu mandalu u.c. Savukārt "drift - wood" stila darbnīcā no dabas materiāliem varēs izgatavot savu individuālo atslēgu pakaramo.

Mazākie svētku apmeklētāji varēs izzināt mežu taustot, smaržojot un minot, kā arī sportojot veiklības uzdevumos. Neizpaliks arī tradicionālā puļķīšmaizīšu cepšana.


Īpašs notikums tapis ar AS “Latvijas valsts meži” ekoprogrammas “Cūkmena detektīvi” atbalstu, kuras “Meža netīro noslēpumu burtnīcas” sešus šausminošos stāstus savos viedtālruņos varēs noklausīties ikviens apmeklētājs.

Stāstus: Melanholiskā plēve, Smagais Lūznis, Lepnā Draza,⁠ Lauska no Bauskas, Nīgrā Baterija un Mūžīgā Pudele ierunājuši apkaimes bērni un pieaugušie. Tādā veidā vēlamies veicināt apkaimes iedzīvotāju, īpaši bērnu atbildību pret vidi, aktualizējot apkaimes mežos un ceļmalās regulāri atstāto atkritumu problēmu. Ilgtspējīga un sociāli atbildīga vide ir arī biedrības misija.

0 comments

Comments


bottom of page